Jesteśmy na Google+
Google+
Znajdź nas na Facebook
Facebook
HometłoSitemap Pomagamy żyć bez barier!

SPACER 25/2

SPACER 25/2 jest urządzeniem do zaparkowania dwóch samochdów, które wymaga szybu. Oznacza to, że samochody zaparkowane na platformie dolnej mogą być usunięte bez przestawiania samochodów zaparkowanych na górnej platformie. Platformy SPACER 25/2 są znane z wyjątkowej wytrzymałości, a każda platforma może pomieścić samochody do 2,5 ton każdy. SPACER 25/2 jest samodzielną platformą służącą do powielania parkowania, które pozwala parkować dwa samochody na "jednym miejscu" parkingowym. Jest to system niezależny, pozwalający na wycofywanie aut bez ograniczeń, nie ma znaczenia czy na górnej platformie znajduje się inny pojazd. Wykonanie szybu pozwala na zastosowanie takiego rozwiązania.
Spacer 25/2 posiada hydrauliczne sterowanie mechanicznego bloku na górze kolumny, w celu zapewnienia bezpieczeństwa platform w każdym czasie.
Specjalny tłok, blokujący platformy jest kontrolowany przez wyłącznik krańcowy ( instalowany również w Double Spacer 25/2 ). Ten system bezpieczeństwa sprawdza czy tłok działa poprawnie, jeśli nie, platforma zostanie automatycznie zablokowana. Ramię kolumny jest solidnie przymocowane do platformy oraz do szybu, w którym znajduje się urządzenie, co pozwala mu bezpiecznie funkcjonować. Solidność tego produktu jest jego najważniejszym wskaźnikiem jakości. Kolumny są przymocowane do ściany za pomocą uchwytów i kotew chemicznych. Operacja ta zapewnia najwyższą stabilność.

Ładowność 2 x 2000 kg
Standardowa wysokość podnoszenia 1941 mm
Maksymalna wysokość podnoszenia 2100 mm
Minimalne wymiary platformy 2200 x 4500 mm
Standardowe wymiary platformy 2750 x 5200 mm
Maksymalne wymiary platformy 3000 x 6000 mm
Głębokość szybu 2100 mm
Moc urządzenia 4 kW
Prędkość podnoszenia 0.03 m/s
Zasilanie 400 V / 50 Hz
Waga urządzenia 3500 kg