Jesteśmy na Google+
Google+
Znajdź nas na Facebook
Facebook
HometłoSitemap Pomagamy żyć bez barier!
Strona głównaPodnośniki sufitowe firmy HUMAN CARE

Podnośniki sufitowe firmy HUMAN CARE

Produkty firmy HUMAN CARE!

Roomer

ROOMER 5200 to rozwiązanie dla osób starszych lub niepełnosprawnych posiadające te same funkcje, co Singel 5100. Dodatkową zaletą tego podnośnika sufitowego jest możliwość przeniesienia pacjenta pomiędzy pomieszczeniami w jednej sekwencji. Wyciągnik jest zawieszony na dwóch pasach, z których oba są podłączone podczas transportu osoby niepełnosprawnej. To sprawia, że ruch poziomy jest płynny i kontrolowany, bez utraty wysokości. Żadne modyfikacje ościeżnic lub ścian nie są konieczne, ponieważ winda przemieszcza się z jednej szyny na drugą, co jednocześnie sprawia, że urządzenie jest bardzo łatwe w użyciu. Aby dowiedzieć się więcej kliknij TUTAJ.

Singel

SINGEL 5100 może przewozić do 220 kg. Zakres unikalnych funkcji obejmuje regulowany wieszak teleskopowy do łatwiejszej regulacji uprzęży. System Dual-Speed podnosi i opuszcza windę przy większej prędkości kiedy jest pusta, przez co zmniejsza się czas oczekiwania i poprawia wydajność. Ta funkcja jest automatycznie wyłączona do wagi 35 kg lub więcej. Inne funkcje bezpieczeństwa obejmują inteligentną straż napięcia pasa, która zapewnia zawsze prawidłowo dokręcony pas. Aby dowiedzieć się więcej kliknij TUTAJ.

 

I-Series

Krzesło I-Series oferuje wiele funkcji w ramach jednego produktu. Zaprojektowane, aby umożliwić jednemu opiekunowi łatwy i bezpieczny transport oraz repozycjonowanie pacjenta. Krzesła mogą pełnić funkcje noszy, krzesła mobilnego, jak również siedzenia niestandardowego. Podczas pracy w połączeniu z Systemem Pozycjonowania & Transfer Barton (PTSTM), pacjent może być przenoszony przez jedną osobę sprawującą opiekę nad nim. Dzięki nieograniczonej liczbie pozycji w jakim można ustawić łóżko, aby zapewnić komfort pacjenta i wsparcie, krzesło I-series może pełnić funkcje noszy lub krzesła. Możliwość częstej zmiany położenia pacjenta znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia odleżyn i poprawia tolerancję pacjenta na długotrwałe siedzenie. Kliknij TUTAJ aby dowiedzieć się więcej.

 

Troley

Ergonomiczna, wysokiej jakości konstrukcja jest cechą wózków produkowanych przez HUMAN CARE. Tworzymy nasze produkty w Szwecji, która gwarantuje najwyższą jakość. Hamulce, koła, uchwyty, fotele, półki siatkowe są zaprojektowane tak, aby sprostać wszelkim wymaganiom. Niektóre modele posiadają dodatkowe funkcje, takie jak pamięć wysokości rączki oraz prosty mechanizm składania foteli. Inne są specjalnie przystosowane do użytku zewnętrznego. Każdy użytkownik ma indywidualne potrzeby i staramy się sprostać tym przez oferowanie wielu modeli.

Protean

Protean 3 zapewnia bezpieczny i rozważny sposób dbania o ludzi z wysokim ryzykiem wypadnięcia z ich własnego łóżka. Protean 3 to prawdziwe łóżko elektryczne, które zniża się do poziomu podłogi nawet do 85mm. Zostało ono zaprojektowane w celu zmniejszenia ryzyka upadków i konieczności ograniczeń. Wysokość Protean 3 może zostać zwiększona do 785 mm, która umożliwia optymalnie wysoki poziom wysokości pracy opiekunów, minimalizując ryzyko urazów pleców.Protean 3 jest przystosowany do masy żytkownika do 200 kg.