Jesteśmy na Google+
Google+
Znajdź nas na Facebook
Facebook
HometłoSitemap Pomagamy żyć bez barier!
Strona głównaPlatformowe systemy parkingowe!

Platformowe systemy parkingowe!

Platformowe systemy parkingowe

 

.1.Platforma BI PARK 26

BiPark 26

BIPARK 26 należy do rodziny produktów "Double Stacker", jest to najprostszy produkt i bardzo przyjazny dla użytkownika. Nie wymaga szybu. Pierwszy pojazd jest zaparkowany na platformie, a następnie jest podnoszony do wysokości 1,80 m, pozwalając zaparkować następny pojazd pod spodem. W ten sposób możemy podwoić miejsce parkingowe.

 

Platforma podnośnikowa ma udźwig 2600 kg i jest dostosowana do nowych generacji SUV'a jak i nisko zawieszonych samochodów sportowych. Ponadto, ocynkowana konstrukcja platformy została zaprojektowana w taki sposób, aby zapobiec przedostawaniu się ewentualnemu wyciekowi cieczy z samochodu znajdującego się na górnej platformie, na auto znajdujące sie na dole. Dostępna jest również wersja TRIPARK mieszcząca trzy samochody. Kliknij TUTAJ aby dowiedzieć się więcej.

BiPark 26BiPark 26

 

2.Platforma SPACER 25/2

Spacer 25

SPACER 25/2 jest urządzeniem do zaparkowania dwóch samochodów, które wymaga szybu. Oznacza to, że samochody zaparkowane na platformie dolnej mogą być usunięte bez przestawiania samochodów zaparkowanych na górnej platformie. Platformy SPACER 25/2 są znane z wyjątkowej wytrzymałości, a każda platforma może pomieścić samochody do 2,5 ton każdy.

 

SPACER 25/2 jest samodzielną platformą służącą do powielania parkowania, które pozwala parkować dwa samochody na "jednym miejscu" parkingowym. Jest to system niezależny, pozwalający na wycofywanie aut bez ograniczeń, nie ma znaczenia czy na górnej platformie znajduje się inny pojazd. Wykonanie szybu pozwala na zastosowanie takiego rozwiązania. Kliknij TUTAJ aby dowiedzieć się więcej.

Double Spacer 25Double Spacer 25

 

3.Platforma DOUBLE SPACER 25/2

Double Spacer 25

DOUBLE SPACER 25/2 posiada takie same cechy uniwersalności i solidność jak jego młodszy brat, SPACER 25/2, ale jest w stanie obsłużyć do czterech samochodów na raz. Ten system parkingowy wymaga szybu, dzięki czemu urządzenie pozwala na usunięcie samochodów z niższej platformy, bez konieczności przenoszenia samochodów zaparkowanych na górnej platformie.

 

Seria innowacji technicznych sprawia, że platforma DOUBLE SPACER 25/2 jest najwyższej jakości, jak również jest najbezpieczniejszą, dostępną na świecie platformą dla tego typu zastosowań. Produkt ten może być również wykorzystywany w szczególnych sytuacjach, takich jak asymetryczne pozycjonowanie zaledwie dwóch samochodów na dwóch różnych platformach. Kliknij TUTAJ aby dowiedzieć się więcej.

Double Spacer 25Double Spacer 25

 

4.Podnośnik samochodowy TOTAL REX

Total Rex

Podnośnik platformowy TOTAL REX jest wyjątkowo bezpieczny i niezawodny. Jest w stanie podnieść samochód na wysokość do 4 metrów. Zastosowanie najnowszych systemów bezpieczeństwa pozwala na obecność kierowcy na pokładzie podczas działania urządzenia. Sterowanie odbywa się poprzez panel sterujący, znajdujący się przy kierowcy, co znacznie ułatwia obsługę urządzenia.

 

Jedną z głównych cech produktów O.ME.R jest idealnie rozłożenie wagi na platformie bez względu na to, gdzie umieszczono System jednostek O.ME.R, w szczególności TOTAL REX, który pozwala podnieść platformę zachowując idealnie równolegle położenie do podłoża, bez skręcania lub zginania. Dostępne są również wersje REX PF oraz REX GOLD. Kliknij TUTAJ aby dowiedzieć się więcej.

Total RexTotal Rex

 

5.Podnośnik samochodowy TOTAL MOVE

Total Move

TOTAL MOVE jest czołowym produktem wyciągów parkingowych oferowanych przez O.ME.R. Ta winda samochodowa zawiera wszystkie cechy innych podnośników na rynku. Jest w stanie podjechać na wysokość nawet 16 metrów, możliwa ładowność maksymalnie 3,000 kg. I wreszcie możliwość osoby na pokładzie z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Jest to bardzo kompletna winda parkingowa. Może również pełnić funkcję windy towarowej.

 

Panel sterowania znajdujący się na platformie posiada wszystkie przyciski niezbędne do obsługi urządzenia jak również zawiera w sobie telefon, podłączony do linii telefonicznej Dialer (standard). Telefon posiada siedem numerów w pamięci wybierania plus dodatkowo dwadzieścia dwa kody krajów przez co urządzenie może być dostosowane do krajowej sieci telefonicznej. Dostępne są również wersje MOVE 30L oraz MOVE 30N. Kliknij TUTAJ aby dowiedzieć się więcej.

Total MoveTotal Move

 

 

Napisz do nas aby dowiedzieć się wiecej!