Jesteśmy na Google+
Google+
Znajdź nas na Facebook
Facebook
HometłoSitemap Pomagamy żyć bez barier!

Dźwigi

 

Dźwigi elektryczne:

Dźwigi elektryczne z maszynownią w nadszybiu i dźwigi elektryczne z maszynownią klasyczną.

Typy dźwigów elektrycznych ze względu na zastosowanie:
- osobowe
- towarowo-osobowe
- towarowe
- towarowe małe
- szpitalne


Zakres udźwigu:  50 - 4000 kg.

SingelDźwigi hydrauliczne:

Dźwigi hydrauliczne z maszynownią prefabrykowaną w szafie i dźwigi hydrauliczne z maszynownią klasyczną.

Typy dźwigów hydraulicznych ze względu na zastosowanie:
- osobowe (dźwigi dla osób niepełnosprawnych, starszych)
- towarowo-osobowe
- towarowe
- szpitalne

Zakres udźwigu: 320 - 4000 kg.

 

 

Elastyczność produkcji:

PRO REHA to firma specjalizująca się w projektowaniu, dostarczaniu i montowaniu dźwigów, których produkcja w 70% odbywa się w Polsce. Elastyczność produkcji umożliwia nam dopasowanie naszych dźwigów do indywidualnych projektów i potrzeb inwestora. Staramy się pomóc naszym klientom w doborze odpowiedniego urządzenia dźwigowego przyjeżdżając na wizję lokalną, oraz dokonując niezbędnych pomiarów.

 

 

Perfekcyjna jakość:

Perfekcyjna jakość dźwigów jest wynikiem dbałości o nie już od etapu projektowania, poprzez dobór surowców, technologii wytwarzania, wysokiej jakości montażu i profesjonalnego serwisu. Nasze dźwigi znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, biurowych, rezydencjach, hotelach, instytucjach publicznych. Wszystkie dźwigi posiadają znak bezpieczeństwa CE potwierdzający zgodność wyrobu z normami europejskimi.

 

 

 Najlepszy serwis:

PRO REHA oferuje profesjonalne usługi serwisowe zapewniające prawidłowe funkcjonowanie dźwigów. Oferujemy usługi pogwarancyjne, zapewniamy przeglądy, modernizacje. Powierzając naszej opiece swoje dźwigi zyskają Państwo sprawne, stabilne działanie co w konsekwencji przełoży się na zadowolenie użytkowników i klientów. Gwarancją profesjonalnej i rzetelnej współpracy z naszą firmą jest przede wszystkim doskonale wykształcona i kompetentna kadra.